La Liga

Griezmann ka zgjedhur Barcelonën, transferimi në Camp Nou çështje ditësh!

Edhe pse është folur se te Barcelona nuk e duan futbollistët e tjerë të skuadrës blaugrana, e ardhmja e Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të jetë te Barça. Sulmuesi francez i cili pak ditë më parë zyrtarizoi largimin nga Atletico Madrid në merkaton e kësaj vere, ende nuk ka zbuluar skuadrën e tij të re. Por duke iu referuar edhe fjalëve të Griezmann i cili deklaroi se e vendosur se ku do të jetë e ardhmja, gazeta katalanase Mundo Deportivo bën me dije se bomberi francez do të transferohet te Barcelona dhe e ka e bërë tashmë zgjedhjen e tij. I penduar që i refuzoi një vit më parë blaugranat, Griezmann tashmë është në pritje që dy klubet Barça dhe Atletico Madrid të gjejnë një marrëveshje për kalimin e tij në Camp Nou.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency