Europa League

Griezmann: Mbrëmje fantastike, tani të festojmë

Antoinne Griezmann u rikthye si protagonist në Lyon, duke shënuar dy herë në portën e Marseilles dhe duke i hapur rrugë triumfit të Atleticos së Madridit të triumfojë në Europa League.

Sulmuesi 27-vjeçar, i lindur jo shumë larg Lyonit, nuk e fshehu lumturinë jo vetëm për golat e shënuar, por edhe për këtë triumf të skuadrës së tij.

“Jam shumë i lumtur për golat dhe triumfin. Shpresoj shumë që të përjetoj sa më shumë mbrëmje të tilla në karrierën time. Tani le të festojmë pak, sepse më pas do të duhet të fillojmë përgatitjet për në kampionatin botëror”, deklaroi Griezmann.

Sulmuesi pritet të jetë protagonist me Francën në ‘Rusi 2018’, ndërsa ende nuk është përcaktuar e ardhmja e tij, pasi shumë zëra e çojnë Griezmann te Barcelona sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency