Futboll

Griezmann publikon 11-shen ideale, nuk ka vend për CR7-ën

Jemi vetëm pak orë nga sfida mes Barcelonës dhe Atleticos së Madridit, ndërsa ylli i “los colchoneros”, Antoinne Griezmann ka ndezur edhe më shumë atmosferën.

Francezi ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka rreshtuar sipas vendosjes 4-2-3-1.

Në 11-shen ideale të Griezmann ka vend për emra si Ronaldinho, Messi, Maradona, .etj., por mungon ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency