La Liga

Griezmann shmang humbjen e Atleticos, Sevilla mbetet e treta

Jo vetëm Reali i Madridit, por as Sevilla apo Atletico e Madridit nuk arrijnë t’i bëjnë presion Barcelonës në La Liga. Superdueli i “Ramón Sánchez Pizjuán” mes andaluzëve dhe “Los Colchoneros” u mbyll pa një fitues. Të dyja skuadrat arritën të shënon nga një gol në portat respektive, por pa mundur të festojnë në fund të të këtij 90-minutëshi të zjarrtë.

Rezutati 1-1 ruan statuskuonë në renditje. Atletico ndjek Barcelonën me 35 pikë, ndërsa Sevilla renditet e treta me 2 pikë më pak, 33.

Sa i përket ndeshjes, të dy golat u shënuan në pjesën e parë. Ben Yedder kaloi në epërsi andaluzët në minutën e 37-të, por pa u mbyllur fraksioni i parë Antoine Griezmann barazoi 1-1 me një ekzekutim perfekt të një goditjeje të lirë.

Takimi mes Eibarit dhe Villarealit përfundoi 0-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency