Kategoria Superiore

Gripshi: E kishin provuar në stërvitje, Daja me tha se do ta realizoja në ndeshje

Nazmi Gripishi realizoi ndaj Partizanit një gol shumë të bukur dhe me peshë, të cilin, sikurse e shpjegon në “Gol pas Goli”, e kishte provuar shpesh në stërvitje.

“Të them të drejtën e mendova që isha më afër, por tani që po e shikoj paskam qenë shumë larg. E kemi provuar disa herë në stërvitje dhe nuk na kishte dalë shumë mirë. Por Daja na kishte thënë se do të arrinim të shënonim në ndeshje dhe ia dola. Shkova e festova menjëherë me trajnerin.

E ardhmja: Dua të jap maksimumin te Skënderbeu, më pas drejtuesit e dinë se çarë do të bëjnë për të ardhmen. Fitoren ia dedikojmë Dorianit, që ndërroi jetë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency