Serie A

Grosso debuton me humbje, Ndoji sheh nga stoli disfatën

Fabio Grosso debuton me humbje në krye të stolit të Brescias, më këta të fundit që u mposhtën me rezultatin e thellë 0-4 në shtëpi, përballë Torinos, që u rikthye te fitorja e munguar prej 26 shtatorit.

Sfida nisi keq për vendasit, pasi në minutën e 17’ pati një top të prekur me dorë nga Cistana dhe gjyqtari akordoi 11-metërsh për Torinon, teksa Belotti u tregua i saktë duke u dhënë avantazhin të tijve.

Në të 26-ën, ka sërish penallti për “granatat”, ndërsa edhe njëherë Belotti nuk gabon duke dyfishuar shifrat. Në fundin e pjesës së parë Mateju merr kartonin e dytë të verdhë dhe lë Brescian me 10 lojtarë.

Në pjesën e dytë, vendasit provuan të rihapnin takimin, por sërish kundërshtari u tregua më i saktë, duke gjetur rrugën e rrjetës me Berenguer në minutën e 75-të dhe 81-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency