Serie A

Grosso drejt shkarkimit, Brescia punon për të rikthyer një ish

Erdhi në stolin e Brescias rreth një muaj më parë dhe drejtoi skuadrën për 3 ndeshje, ku pësoi po kaq humbje, me 10 gola të pësuar dhe asnjë të shënuar, ndaj Fabio Grosso duket se do të largohet sërish nga pankina e “Dallëndysheve”.

Skuadra ka rënë në vendin e fundit të renditjes dhe për më tepër, tani nuk prodhon më lojë dhe pëson gola me lehtësi, ndaj presidentin Cellino po punon për të rikthyer edhe njëherë Eugenio Corinin, të cilin e pati në start të sezonit.

Ky i fundit ka mbërritur pasditen e sotme në zyrat e klubit dhe nëse do të bjerë dakord me drejtuesit, atëherë do të zyrtarizohet rikthimi i tij dhe shkarkimi i Fabio Grossos, që do t’i japë fund aventurës te Brescia pas vetëm 3 ndeshjesh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency