Serie B

Grosso largohet nga Bari, pritet zyrtarizimi te Verona

Ish kampioni i botës me Italinë në vitin 2006, Fabio Grosso ka dhënë dorëheqjen nga stoli i Barit në Serinë B. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi i Barit, që në një komunikatë zyrtare, ka falënderuar trajnerin për punën e bërë dhe i ka uruar suksese.

Mediat italiane raportojnë se shkak i këtij largimi është se Grosso ka arritur akordin për të drejtuar Veronën, duke filluar që nga kjo verë.

Me Grosson, Bari kaloi një periudhë mjaft të mirë, teksa luftoi fort për t’u ngjitur në Serinë A, por shkoi deri në fazën Play Off, ku u eliminua nga Citadella.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency