Serie A

Grumbullimet para derbit, gjobiten dhjetëra tifozë të Milanit e Interit

Tifozët e Milanit dhe Interit sfiduan pandeminë në 21 shkurt, pasi mijëra prej tyre u grumbulluan para stadiumit “San Siro” në prag të derbit, për të inkurajuar dhe mbështetur skuadrat përkatëse.

Përveç, flamujve, flakadanëve e tymueseve, nuk munguan as incidentet, ndërsa menjëherë pas ndeshjes policia e Milanos mori në dorë pamjet filmike, për të dënuar dhjetëra prej tyre për shkelje të akteve normative të miratuar anë kohë pandemie.

Kështu shumë tifozë janë gjobitur për grumbullim masiv, një veprim që është i ndalur aktualisht në Itali, për shkak të shifrave të larta të të prekurve nga koronavirusi, megjithatë ka pasur edhe të tjerë që janë proceduar për incidente me njëri-tjetrin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency