Përfaqësuesja

Grumbullohet Baton Zabërgja, Kosova U-21 gati për dy miqësoret me Katarin

Kombëtarja U-21 po vijon përgatitjet në Doha për dy miqësoret kundër Katarit, që do të zhvillohen më 26 dhe 29 mars. “Dardanët” U-21 nën drejtimin e përzgjedhësit Michael Nees dhe stafit të tij po punojnë me përkushtim para këtyre dy sfidave, që do t’u shërbejnë si test për ndeshjen e parë të ciklit kualifikues të Europianit, që do të zhvillohet në muajin qershor, ndaj Andorrës.

Duhet theksuar se në këtë grumbullim në vend të Mark Marlekut, të cilin klubi i tij nuk e lejoi të udhëtonte për shkak të situatës me COVID-19, është ftuar Baton Zabërgja, derisa nga lista e publikuar më herët mungon edhe Adrion Pajaziti, cili po ashtu nuk arriti të udhëtojë për Doha, për shkak që masave anti-COVID-19 që i ka vendosur shteti britanik. Ndërkohë, përshtypjet e tyre rreth grumbullimit të parë me Kombëtaren U-21 i kanë dhënë Arian Kastrati, Rilind Nivokazi dhe Altin Zeqiri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency