Premier League

Guardian zgjedh 5 më të mirët e sezonit, spikat Son!

Me mbylljen e sezonit në Premier League, gazeta prestigjoze angleze Guardian ka publikuar emrat e 5 lojtarëve më të mirë të përzgjedhur nga lexuesit e gazetës. Në listën me 5 emra nuk mund të mungonte gjigandi i mbrojtjes së Liverpoolit Virgil Van Dijk i cili u zgjodh edhe si lojtari më i mirë i sezonit nga shoqata e futbollistëve profesionistë të Premier League. Janë dy lojtarët e The Reds të përzgjedhur nga Guardian pasi në 5 lojtarët më të mirë të edicionit 2018-2019 bën pjesë edhe mbrojtësi i krahut të majtë Andreë Robertson. Dy janë edhe lojtarët që u përkasin kampionëve të Manchester City-it, portugezi Bernardo Silva dhe sulmuesi i krahut Raheem Sterling. I vetmi lojtar që nuk është pjesë e dy skuadrave që luftuan për titull është koreno-jugori i Tottenham Son Heung-Min.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency