Premier League

Guardiola: Anglia ideale për trajnerët, vazhdoj gjatë te City

Trajneri Pep Guardiola ka dhënë një intervistë për mediat angleze, ku ka mbyllur përfundimisht “dyert” e një largimi të mundshëm nga Manchester City, përkundër zërave që e lidhnin të ardhmen e tij me Juventusin dhe klube të tjera.

Spanjolli theksoi se Anglia është vendi ideal për të ushtruar punën e trajnerit, ndërsa pranoi se do të vijojë gjatë me Manchester Cityn, pasi “më e mira pritet të vijë” në sezonet e ardhshme.

“Nuk ka vend më të mirë sesa Anglia, për të bërë punën e trajnerit, Në Spanjë ose Itali, po nuk fitove, të vërshëllejnë, ndaj është e vështirë të mendosh për futbollin e bukur. Do të vijoj gjatë te City, pasi kemi fituar dy tituj dhe disa kupa, por më e mira nuk ka ardhur ende”, tha Guardiola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency