Merkato

Guardiola do Toni Kroos te Man.City, gjermani gati të largohet nga Reali!

E ardhmja e Toni Kroos parashikohet të jetë larg Madridit. Mesfushori i Realit të Madridit po mendon seriozisht largimin nga Los Blancos aty ku ndodhet që prej vitit 2014. Sëfundmi në skenë për të marrë shërbimet e mesfushorit gjerman ka dalë në skenë Manchester City i Pep Guardiolës me trajnerin spanjoll që është i gatshëm t’i dorëzojë çelësat e mesfushës Toni Kroos-it, i cili nuk ka më ambicie për të vazhduar karrierën në Madrid aty ku ka fituar gjithçka me Realin dhe po pret me padurim për të filluar një eksperiencë të re në ishull. Guardiola ka punuar me Toni Kroos te Bayerni në sezonin 2013-2014.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency