Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Guardiola “injoron” Liverpool-Arsenal: Nuk i kam parë, ndoqa Bayern-in më pas golf

Pep Guardiola është shpesh herë shumë i “hidhur” me rivalët e tij dhe jo vetëm në fushën e blertë me rezultate, por edhe në konferenca.

Në prag të ndeshjes së Champions League me Bayern Munich, trajneri i Manchester City-t është pyetur për bërrylin që iu dha Robertson-it nga arbitri në ndeshjen Liverpool-Arsenal.

Lexo edhe:

Guardiola e injoroi këtë përballje dhe u shpreh: “E kam dëgjuar si rast, por nuk e kam parë, po shikoja ndeshjen e Bayern-it dhe golfin”.

Lajme të tjera

Kombëtare

Trajneri Sylvinho analizoi barazimin 2-2 të Shqipërisë përballë Kroacisë në Hamburg, ku preku disa tema të ndryshme. “Mendoj se zhvilluam një ndeshje shumë të...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Futboll

Kapiteni i kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, ka pasur këtë të hënë, përpara seancës së dytë stërvitore në Atlanta të “Albicelestes”, e cila po...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...