Premier League

Guardiola ka një mesazh për Gundogan!

Pep Guardiola i dërgon një sinjal të qartë Ilkay Gundogan të cilin e fton në mënyrë indirekte që të rinovojë kontratën me Manchester City-n. Mesfushori gjerman ka edhe një vit kontratë me klubin dhe ende nuk ka arritur akordin teksa Guardiola u shpreh se mesfushori mund të largohet nëse nuk dëshiron të qëndrojë në ekipin e tij. Tekniku spanjoll shpreson që Gundogan të qëndrojë por saktësoi se edhe lojtari duhet ta shprehë dëshirën për të vazhduar karrierën në “Etihad” dhe se do të bëjë përpjekje që palët të arrijnë një akord për rinovimin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency