Merkato

Guardiola kërkoi Harry Kane para se të rinovonte kontratën

Pep Guardiola pak ditë më parë zyrtarizoi rinovimin e kontratës si trajner i Manchester City deri në vitin 2023. Një levizje që hap një mori skenarësh në klubin me qendër në Mançester dhe mes tyre është, sigurisht, merkatoja e futbollistëve.
Në fakt, Eurosport pretendon se trajneri katalan ka hedhur në tryezë emrin e një prej sulmuesve më të mirë të momentit: Harry Kane. Duke pasur parasysh situatën shqetësuese kontraktuale të Sergio Agüeros, Guardiola e ka të qartë se kush mund të jetë zëvendësuesi i tij më i mirë.
Sulmuesi anglez i Tottenhamit është një nga opsionet që pëlqen Pep dhe emri i tij, sipas këtij informacioni, doli në dritë gjatë bisedave që do të konfirmoheshin më vonë në rinovimin zyrtar. Vlera e kartonit të Harry Kane, sipas Transfermarkt, është 120 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency