Merkato

Guardiola synon mbrojtësin e Leicesterit, por kushton më shumë se van Dijk

Me largimin e Vincent Kompany drejt Anderlechtit, Pep Guardiola ka piketuar Harry Maguire, mbrojtësin e Leicester City-t, si numrin 1 të përforcimeve të sezonit të ri. Burime pranë “Citizens” konfirmojnë se klubi anglez i Leicesterit nuk dëshiron largimin e Maguire, i cili vetëm shtatorin e shkuar firmosi kontratën e tij të rinovuar me 5 vjet të tjera qëndrimi.

26-vjeçari Maguire, që gjithashtu impenjohet me kombëtaren e  “Tre Luanëve” dhe ishte pjesë e rëndësishme e performancës së tyre në Botëror, mësohet të ketë tashmë bekimin e Guardiolës për t’u konvertuar në një prej lojtarëve të kampionëve të Anglisë, edhe pse këtyre të fundit, për të marrë shërbimet e ti,j do t’u duhet të shpenzojnë një shifër më të lartë sesa kostoja e operacionit të Liverpoolit për shërbimet e Virgil Van Dijk, prej 75 milionë paundësh, duke parë moshën talentin dhe kontratën aktuale të tij.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency