Bundesliga

Guerriero i pavendosur, mund të largohet nga Dortmundi

Raphael Guerreiro ishte një nga emrat më të lakuar në merkaton e verës madje portugezi ishte një hap larg kalimit te Paris Saint Germain teksa gjithçka u ndal në ditët e fundit të merkatos. Mbrojtësi portugez është edhe në vitin e fundit të kontratës ndërsa tani janë drejtuesit që kanë nisur bisedimet për të zgjatur kontratën e mbrojtësit. 25-vjeçari është në dilemë për të pranuar apo jo ofertën e klubit pasi nën drejtimin e Favre ai nuk aktivizohet rregullisht dhe aspekti teknik do të jetë vendimtar për të ardhmen e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency