Bundesliga

Guerriero rinovon zyrtarisht me Dortmundin

Një rinovim i rëndësishëm në shtëpinë e Borussias së Dortmundit. Edhe pse në verë u fol shumë për një largim të tij, Raphael Guerriero ka vendosur të qëndrojë te Borussia e Dortmundit pasi ka zgjatur zyrtarisht kontratën me verdhezinjtë. Klubi gjerman ka njoftuar rinovimin e kontratës të anësorit portugez deri në vitin 2023. Guerriero është pjesë e Dortmundit që prej vitit 2016 dhe deri tani regjistron 80 paraqitje dhe 15 gola me Dortmundin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency