Futboll

Guri debuton me asist në kampionatin belg

Sindrit Guri debutoi sot në kampionatin belg, teksa në sfidën e parë të kampionatit u preferua si titullar nga trajneri i Oostendes dhe luajti për 90 minuta.

Në sfidën ndaj Mouscronit, e fituar 2-1 nga skuadra e shkodranit, Guri luajti një ndeshje mjaft të mirë, duke dhuruar edhe një asist. Pjesa e parë nuk shkoi aspak mirë për skuadrën e Oostendes, pasi u mbyll me avantazhin minimal të miqve.

Gjithsesi baraspesha u rikthye menjëherë sapo startoi 45-minutëshi i dytë, ku një asist të Gurit e shndërroi në gol Capon. Canesin shënoi golin e fitores për vendasit, ndërsa Mouscron e mbylli sfidën me 9 lojtarë, pas kartonëve të kuq të marrë në minutat e 68 dhe 95.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency