Futboll

Guri prish “agjërimin” 3-mujor, rigjen golin në Belgjikë!

Pas një agjërimi të gjatë prej pothuajse 3 muajsh, Sindrit Guri rigjeti golin në kampionatin belg. Sulmuesi shqiptar realizoi një gol të bukur i treti për të në kampionat në minutën e 37-të të pjesës së parë, por finalizimi i tij nuk i mjaftoi Oostendes që barazoi 1-1 në shtëpi ndaj Sint Truiden. Kjo sfidë ishte e vlefshme për fazën play-off të Europa League, me miqtë që barazuan vetëm në minutën 91-të pak sekonda pasi Guri ishte zëvendësuar duke dalë nga fusha, ndërkohë që kur rezultati ishte 0-0 Sint-Truiden kishte humbur një 11-metërsh.

Për Gurin dhe Oostenden mbetet edhe një ndeshje për t’u luajtur por me paraqitjet e bëra në muajt e fundit vështirë se sulmuesi shkodran do të grumbullohet nga trajneri Edy Reja për sfidat kualifikuese që kombëtarja shqiptare do të zhvillojë në qershor ndaj Islandës dhe Moldavisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency