Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Haaland shijon pushimet në Ibiza, fotografohet me modelen e famshme të “Katar 2022”

Erling Haaland është një nga sulmuesit me të mirë në botë, një “bomber” që ka fituam simpatinë e miliona fansave të futbollit me cilësitë e tij.

Pas triumfit të trefishtë me Manchestre City-n, gjiganti norvegjez e ka merituar një periudhë të gjatë pushimesh.

Ditët e fundit ai është arratisur në Ibiza, ku është fotografuar në shoqërinë e një personazhi që mori famë gjatë Botërorit “Katar 2022”.

Bëhet fjalë për modelen kroate, Ivana Knoll, e cila u mori mendjen sheikëve gjatë Kupës së Botës.

Lexo edhe:

“Ylli” norvegjez, autor i 52 golave gjatë sezonit që sapo u mbyll, shfaqet plot buzëqeshje krah bukuroshes ballkanase, e cila ndiqet nga plot 3.3 milionë persona në Instgram.

Të jetë një takim i rastësishëm, apo ka është ndezur një shkëndijë mes futbollistit të famshëm dhe modeles kroate?

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...