Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Habit mesfushori i Cagliari-t: Nëse Ranieri më thotë të hidhem nga kati i tretë, unë do të hidhem

Marco Mancosu, mesfushori i Cagliarit, ka habitur në intervistën e dhënë së fundmi.

Duke folur për situatën e skuadrës, Mancosu një theks të veçantë e ka vënë te trajneri Claudio Ranieri, për të cilin nuk i kursen fjalët e mira, madje shkon deri aty sa shprehet se do bënte çdo gjë që do i kërkonte tekniku.

Lexo edhe: 

“Ai shkruajti historinë e futbollit, vetëm duhet ta falënderojmë. Nëse ai thotë të hidhem nga kati i tretë, unë do të hidhem. Të kesh atë në stol është një mundësi e pabesueshme për rritje.”-deklaroi mesfushori.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...