La Liga

Hakimi përcakton të ardhmen, rikthehet dhe rinovon me Real Madrid!

Achraf Hakimi, anësori i talentuar maroken ka vendosur përfundimisht se ku do ta vazhdojë karrierën. Lojtari i cili është në pronësi të Realit të Madridit por prej 2 vitesh luan si i huazuar te Borussia e Dortmundit, gjatë kësaj vere do të rikthehet te Los Blancos. Hakimit i përfundon huazimi 2-vjeçar te Dortmundi në fund të këtij sezoni, ndërkohë që mee Realin ka kontratë deri në verën e vitit 2022.

Te Dortmundi shpresonin shumë që lojtari të qëndronte edhe pas kësaj vere në radhët e verdhezinjëve, por mesa duket Hakimi ka pranuar ofertën e klubit merengues për të rinovuar kontratën dhe do të rikthehet te skuadra ku është rritur si futbollist pasi konsiderohet si një element shumë i vlefshëm për të ardhmen nga Reali. Lajmi është zbuluar nga e përditshmja madrilene Marca.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency