Kategoria Superiore

Halili: Hasani nuk vjen te Tirana, do afrojmë 1 qëndërsulmues!

Edhe pse para disa javësh u bë fakt i kryer nga të gjitha mediat sportive në Shqipëri, kalimi i Ferhan Hasanit te Tirana në këtë sesion merkato, ky transferim nuk do të kryehet. Bie përfundimisht poshtë pista “Buba” për bardheblutë dhe gjithçka është konfirmuar nga presidenti i bardhebluve Refik Halili i ftuar në procesin sportiv në Top Channel, nënvizoi se kërkesat ekonomike të Hasanit ishin të pa përballueshme për Tiranën.

“Hasani është e vërtetë që është futbollist i lirë, kam folur edhe personalisht me të. Ka propozim nga ana jonë dhe nga ana e tij. Nuk mund të plotësojmë kërkesat e tij, me shumë respekt. Jemi shkëputur dhe nuk do të jemi për të vazhduar atë që ka bërë kërkesë futbollisti. Kërkesa e tij është e papërballueshme për nivelin dhe vetë planin e buxhetin që kishim për këtë sezon”.

Halili zbuloi se Tirana po bën përpjekje për të afruar edhe një qëndërsulmues në këtë merkato dhe objektivi kryesor është, Ahmed Ahmedov i CSKA-së së Sofies.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency