Kategoria Superiore

Halili: Nëse fitojmë derbin, shkojmë drejt objektivit

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, foli në “Gol pas Goli”, para derbit, të cilin e konsideron pikën e kthesës për bardheblutë.

“Ndeshje të cilën skuadra dhe gjithë klubi e ka vlerësuar. Nuk kërkon nxitje ekstra. Ndeshje e shumë pritur nga vetë futbollistët. Skuadra do të shpalosë atë që nuk ka bërë gjatë gjithë kampionatin, për të vetmen arsye sepse grupi është më i plotë.”

Derbi i kthesës: “Kjo ndeshje është shumë e rëndësishme. Në qoftë se hidhet ky hap, ne ecim drejt asaj që pretendojmë. Në bazë të kontingjentit që, kemi të shkojmë drejt objektivit.”

Merkatoja e Tiranës: “Kemi bërë një merkato të kujdesshme, do ta shikojmë gjatë ndeshjeve që do të zhvillojmë, nëse lojtarët e afruar do të jenë në formën e duhur, nëse rezultatet do të kënaqin  skuadrën, atëherë do të themi që merkatoja ka qenë shumë e suksesshme”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency