Kupa e Shqiperise

Halili: Radha Kukësit për të prekur finalen, doja Skënderbeun

Menaxheri i Kukësit, Naim Halili, e komentoi me optimizëm shortin e gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë. Sipas tij, ka ardhur momenti që “verlindorët” ta fitojnë këtë trofe.

 “Nuk kishim preferenca pasi janë 4 ekipe të forta, por kemi mundësi të mëdha për të kaluar në finalen e Kupës. Besoj se është radha jonë të kalojmë në finale dhe kemi mundësinë për të fituar Kupën.”

A ndihet i avantazhuar Kukësi për faktin që do të ketë përballë Laçin?

“Nuk jemi të avantazhuar pasi ato janë vetëm dy ndeshje dhe nuk dihet se si shkojnë gjërat por me kualitetet që kemi në ekip besoj se kupa do të vijë në Kukës.”

Halili gjen momentin për të “thumbuar” korçarët, të cilët dëshironte t’i eliminonte në gjysmëfinale.

“Nuk kemi preferenca për finalen, pasi si Skënderbeu ashtu dhe Flamurtari janë të fortë. Personalisht në gjysmëfinale doja Korçën vetëm për të eliminuar ekipin kampion”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency