Kategoria Superiore

Halili: Tirana i ka patur lojtarët, ndërhyj, por vendos stafi

Pas takimit më të rëndësishëm të kësaj jave në Superiore, lojën dhe rezultatin e komentuan presidentët respektivë, Refik Halili i Tiranës dhe Safet Gjici i Kukësit, me të parin sigurisht të lumtur për fitoren që i dha kreun ekipit të tij.

“Skuadra i ka lojtarët, kemi besuar te ky ekip. Mema dhe drejtori punuan për merkaton. U tha që Egbo nuk donte të qëndronte, por po korr suksese. Unë bëj ndërhyrje, por jam i kujdesshëm, në fund vendos stafi”.

Ndërsa numri 1 i klubit verilindor, edhe pse i zhgënjyer, e mori disi me sportivitet këtë disfatë, si pjesë të futbollit.

“Loja nuk ishte e keqe. Nuk e nisëm mirë, por pastaj e përmirësuam. Kur nuk shënon, e pëson. Rasti i kartonit të kuq e prishi lojën, do të kishte shkuar ndryshe”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency