Formula 1

Hamilton pa konkurrentë në Hungaroring, tjetër dështim për Ferrarin

Lewis Hamilton ishte thjesht i pakonkurrueshëm në Çmimin e Madh të Hungarisë, që e fitoi lehtësisht. Një garë pa histori në Hungaroring, e dominuar nga piloti britanik, i cili e kaloi vijën e finishit 8 sekonda para Red Bullit të Max Verstappenit. Shkalla më e ulët e podiumit ishte për Valteri Bottas, pilotin tjetër të Mercedesit.

E kalon i katërti finishin Lance Stroll (Racing Point), ndërsa Alexander Albon (Red Bull) i pesti.

Tjetër dështim për pilotët e Ferrarit, me Sebastian Vettelin që u rendit i shtati dhe Charles Leclerc i 11-ti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency