Formula 1

Hamilton qetëson fansat: Nuk jam prekur nga koronavirusi, thjesht po rri në karantinë

Kampioni i Botës në Formula 1, Lewis Hamilton ishte i pari që u kërkoi organizatorëve të këtij sporti që të anulojnë garën hapëse të sezonit për shkak të koronavirusit, ndërsa së fundi është folur shumë se edhe ai vetë është prekur nga Covid-19.

Megjithatë piloti britanik ka komunikuar me fansat nëpërmjet Instagramit, ku ndër të tjera u ka thënë se nuk është prekur nga virusi që po tmerron botën mbarë dhe se vetëm sa është vetë-karantinuar për 14 ditë, sipas udhëzimeve që ka marrë.

“Kohët e fundit kam dëgjuar shumë gjëra, se unë jam pozitiv ndaj Covid-19, pasi kështu kanë rezultuar edhe personat që unë kam takuar gjatë këtyre ditëve, si aktori Idriz Elba. Është e vërtetë që i kam takuar këta njerëz, por nuk jam i prekur nga koronavirusi. Thjesht po qëndroj në karantinë për 14 ditë, sipas udhëzimeve të autoriteteve mjekësore”, tha Hamilton.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency