Merkato

Hamsik i surprizon të gjithë, drejt kalimit te Goteborg!

Marek Hamsik është vetëm një hap larg kalimit te Goteborg. Mesfushori sllovak pas largimit nga Kina nga skuadra e Dalian në Kinë ka vendosur të rikthehet në futbollin europian por në një kampionat të nivelit shumë më të ulët se ai Italian ku mbajti për vite me radhë veshur fanellën e Napolit. Sipas Sport Expressen mesfushori 33-vjeçar pritet të udhëtojë ditët e ardhshme drejt Suedisë për të kryer vizitat mjekësore dhe për të hedhur firmën mbi kontratë. Për Hamsik u përfol edhe për një rikthim në Sllovaki te Slovan Bratislava, por në fund betejën për mesfushorin e fitoi Goteborg.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency