Serie A

Handanovic “ngroh” zikaltrit, bëhet gati për derbin e Italisë

Optimizëm tek Interi për riaftësimin e plotë të portierit Samir Handnovic para supersfidës së fundjavës Juventus-Inter. Ekzaminimet mjekësorë në dorë treguan se slloveni do të nisë stërvitjen rregullisht.

Derbi i Italisë është shumë i rëndësishëm për të dyja skuadrat, që janë në “luftë” për titullin e Serisë A, pavarësisht se do të luhet pa tifozë për shkak të Coronavirusit (pritet vetëm zyrtarizimi).

Handanovic është simbol i Interit të sotëm dhe prania e tij në fushë përballe bardhezinjve ka impakt të padiskutueshëm psikologjik te zikaltrit.

“Sipas Gazzetta dello Sport”, Handanovic duhet të nisë të presë me dorën e dëmtuar në seancat stërvitore të së premtes dhe së shtunës, për të marrë rolin e titullarit (në ndeshjet e fundit ka luajtur Padelli dhe ka marrë kritika të shumta për performancën e tij) pikërisht në përballjen që mund të vendosë shumë për titullin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency