Bundesliga

Hannover 96 në krizë totale, Leipzig i jep leksion!

As Thomas Doll nuk nxjerr dot nga kriza Hannover 96. Me ish trajnerin e Dortmundit në krye Hannover pësoi humbjen e 3-të për vitin në po kaq takime pasi u mposht në shtëpi me rezultatin e thellë 0-3 nga Leipzig. Një fitore e rëndësishme kjo për ekipin e Ralf Ragnick që u ngjit në kuotën e 37 pikëve duke blinduar për momentin vendin e 4-t. Golat për Leipzig u realizuan nga Halstenberg me penallti dhe qëndërmbrojtësi Orban që realizoi dy herë. Hannover 96 në krahun tjetër vazhdon të pozicionohet në vendin e parafundit në kuotën e 11 pikëve por mund të rrëshkasë në vendin e fundit nëse Nuremberg merr pikë ndaj Werder Bremen këtë javë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency