Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Hap profil në OnlyFans, vajza e Romarios me ide të reja

OnlyFans perceptohet si një platformë ku ngarkohen vetëm përmbajtje me natyrë erotike, sensuale ose seksuale.

Megjithatë, disa nga modelet kanë preferuar të zgjedhin një rrugë tjetër. Ose të paktën kështu ndodh me Danielle Favatto, vajzën e Romarios.

25-vjeçarja sapo është bërë nënë dhe që nga ai moment dhe gjatë shtatzënisë kanë ndryshuar shumë si zakonet e jetës ashtu edhe përmbajtjet që ka hedhur në rrjetet e saj sociale.

Shumë përdorues kanë qenë entuziastë për këtë ide, pasi menduan se ishte bukur që e shpreh në këtë mënyrë mëmësinë. Të tjerë, megjithatë, kanë mbajtur qëndrim të kundërt.

Vajza e Romarios, Danielle Favatto, do të ngarkojë përmbajtje në lidhje me përvojën e saj si nënë në OnlyFans

LEXO EDHE:

Danielle pasi ka vendosur të krijojë një llogari në OnlyFans për të ngarkuar përmbajtje që lidhen me jetën e saj të përditshme si nënë e re.

“Kam krijuar një profil në OnlyFans për të treguar pak më shumë për përvojën time si nënë e re. Siç kam mësuar nga kjo përvojë e përditshme, m’u duk një ide e shkëlqyer për të krijuar një profil në platformë për të bërë video mbi këtë temë”.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...