Premier League

Hap tjetër para nga Premier League: Nisim stërvitjet në grupe…

Klubet e Premier League kanë arritur marrrëveshjen për të rinisur stërvitjen në grup, si një hap tjetër i rëndësishëm i projektit “Restart”. Bisedimet u zhvilluan midis klubeve të martën, të mbikëqyrur nga kryetari i ri, Gary Hoffman, dhe besohet se nuk u ngritën çështje të mëdha mbi protokollin. Vendimi ishte unanim, edhe pse duhej vetëm vota e 14 klubeve për të miratuar këtë plan.

Lojtarët e Premier League-s u kthyen në stërvitje individuale javën e kaluar, pasi të gjithë iu nënshtruan testit të Koronavirusit. Të 20 klubet kanë organizuar me kujdes mbërritjen e lojtarëve dhe paraqitjen e stërvitjeve në mënyrë që të ruajnë standardet sociale të distancimit.

Ka pasur vetëm disa raste pozitive si mbrojtësi i Watfordit, Adrian Mariappa, dhe portieri i Bournemouth, Aaron Ramsdale. Votimi i së mërkurës do të thotë që Premier League po shkon drejt rinisjen në muajin qershor, megjithëse data fillestare e 12 qershorit tani duket e pamundur. E premtja e 26 qershorit konsiderohet data më e përshtatshme për rinisjen e Premier League-s, sigurisht me dyer të mbyllura.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency