Kategoria Superiore

Harizaj: Jemi në formë të mirë, besojmë te mbijetesa

Gardiani Romeo Harizaj vijon të shfaqet si protagonist te Apolonia, pasi edhe sot i mohoi disa gola të sigurt Laçit dhe u dha shansin fierakëve të marrin një pikë me mjaft vlera në transfertën kurbinase.

Në përfundim të ndeshjes, Harizaj u ndal edhe për mikrofonin e “Gol pas Goli” në SuperSport, ku tha se është i lumtur me formën që po kalon dhe se skuadra do të provojë deri në fund të mbijetojë në elitë.

“Jemi në një formë të mirë dhe po marrim edhe rezultate. Në tre javët e fundit jemi përballur me tre skuadra shumë të forta dhe kemi marrë tre barazime. Më vjen mirë që po bëj mirë, pasi skuadra ka nevojë për të gjithë, edhe për pritjet e mia. Shpresoj që të arrijmë objektivin tonë, që është mbijetesa[‘, tha gardiani fierak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency