Kategoria Superiore

Hasani: Më “hanë këmbët” për të luajtur, sonte fiton Tirana

Edon Hasani do të jetë mungesa e madhe e Tiranës në mbrëmjen e sotme në derbi, pasi një dëmtim nuk e ka lejuar të zbresë në fushë dhe të kontribuojë. Para takimit, fantazisti shkodran deklaroi se “i hanë këmbët” për të luajtur, ndërsa shtoi se sonte pret që mbrëmja të ngjyroset bardheblu.

Sa e vuan faktin që do ta shohësh si tifoz këtë derbi?
Më vjen shumë keq që nuk mundem të ndihmoj ekipin në këtë takim, por jam i sigurt që të gjithë bashkë do të arrijmë të fitojmë. Këto emocione që po përjetoj tani, do të doja t’i përjetoja në fushën e lojës. Po më hanë këmbët për të luajtur, pro shpresoj të rikthehem sa më shpejt.

Çfarë ju bën të shpresoni te fitorja?
Egboja e ka përgatitur shumë mirë ndeshjen, pavarësisht dëmtimeve që kemi. Gjatë javës është rikthyer atmosfera pozitive dhe besojmë shumë te fitorja sot. Sot është shumë e rëndësishme që të fitojmë dhe besoj se i kemi të gjitha mundësitë e cilësitë, për t’ia dalë. Herën e fundit që kemi fituar, ka qenë në këtë vend, por në stadiumin e vjetër.

Çfarë ndodh te Tirana? A e meriton Egbo konfirmimin si trajner i parë, nëse fiton sot?
Më vjen keq për dy trajnerët e parë, që ishin profesionistë dhe u munduan të bëjnë më të mirën për ekipin. Mendoj se Egbo e meriton konfirmimin, nëse do të fitojmë derbin sot.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency