Carabao Cup

Havertz shënon tre herë, Chesea kualifikohet me goleadë, Arsenali eliminon Leicester!

Fitore tenistike për Chelsean që u kualifikua në 1/8-at e Carabao Cup ose siç njihet ndryshe Kupës së Ligës në Angli falë suksesit 6-0 ndaj modestëve të Barnsley në Stamford Bridge. Shkëlqeu në këtë duel talenti gjerman Kai Havertz me një tripletë teksa shënoi 3 golat e tij të parë me fanellën e Chelsea-t, rrugën e rrjetës e gjetën edhe Abraham që zhbllokoi shifrat, Barkley dhe Giroud që e çoi rezultatin në 6-0. Avancoi më tej edhe Arsenali që triumfoi 0-2 në transfertën e vështirë ndaj Leicester City. Autogoli i Fuchs dhe goli i Nketiah i dhanë fitoren skuadrës së Mikel Artetës. Fitore të lehta edhe për Everton me shifrat 2-5 në transfertën ndaj Fleetwood dhe Neëcastle me rezultatin e thellë 0-7 në sfidën ndaj Morecambe të kategorisë së 4-t.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency