Abissnet Superiore

Haxhiu, modest: Shpresoj të jemi në nivelin e Dinamos

Rimal Haxhiu u përzgjodh njeriu i ndeshjes në Skënderbeu – Dinamo 0-1. Në “Gol pas Goli” ai theksoi se për të primare është skuadra dhe se do të japë kontribut kudo që të jetë nevoja.

“Ishte një rol i lirë për mua, mora pak përvojë sado të vogël tek Apolonia. Do të luaja më para, por ato që thotë trajneri janë detyra ime. Shkoi siç duhet, por e rëndësishme është që morën fitoren pas asaj humbjeje.

Është vlerësim për ne besimi i dhënë nga Dinamo, dita-ditës do të bëjmë më të mirën për të qenë në nivelin e Dinamos.

Është e rëndësishme që të luash, nëse ekipi ka nevojë, do të luaj në çdo pozicion, duke dhënë maksimumin.

Jemi shumë lojtarë të rinj por kemi fatin që kemi lojtarë me përvojë të madhe si brenda dhe jashtë, janë ndihmesë e e madhe për ne.”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency