Merkato

Hazard del hapur, kërkon Borussian e Dortmundit

Thorgan Hazard i ka të qarta idetë për të ardhmen e tij. Pas katër vjetësh me fanellën e Borussia Monchengladbach, skuadër tek e cila bën pjesë që nga viti 2015, kohë kur u transferua nga Chelsea, 26-vjeçari është gati ta mbyllë aventurën me ekipin e drejtuar nga Dieter Hecking.

Belgu pohoi se destinacioni i tij i ri është Borussia Dortmund, ofertë të cilën nuk mund ta refuzonte. Ai deklaroi se bisedon shpesh me mikun e tij, Witsel, dhe se është i lumtur që në “Signal Iduna Park” do të ketë dikë që do ta ndihmojë të ambientohet sa më parë. Këtë sezon me Monchengladbach, Thorgan Hazard është aktivizuar 33 herë dhe ka realizuar 10 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency