Premier League

Hazard i dashuruar me Chelsea-in: Dua të bëhem legjendë si Terry e Lampard!

Eden Hazard i premton dashuri pa kushte Chelsea-it. Në ditët e fundit mediat angleze dhe ato spanjolle po flasin gjithnjë e më shumë për një transferim të yllit belg te Reali i Madridit në një nga dy sesionet e ardhshme të merkatos, madje po flitet edhe për një shkëmbim me Iscon, por për të shuar përfundimisht këto zëra ka menduar vetë Eden Hazard. Në një intervistë sulmuesi belg ka deklaruar: “ Fakti që kam realizuar 101 gola me fanellën e Chelsea-it(shifër e arritur pas dygolëshit ndaj Watford) është diçka e jashtëzakonshme që nuk do ta harroj kurrë. Dua të bëhem një legjendë e këtij klubi si Terry, Lampard e Drogba”. Fjalë këto të Eden Hazard që të bëjnë të kuptosh se belgu është shumë i lumtur te Chelsea dhe dëshiron të qëndrojë gjatë aty, pavarsisht interesimit të Realit të Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency