Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Hazard po mendon të qëndrojë te Reali, por jo më si futbollist

Eden Hazard, i cili u largua nga Real Madrid një vit përpara mbarimit të kontratës, është duke menduar të tërhiqet nga futbolli në moshën 32-vjeçare.

Referuar medieve spanjolle, belgu po mendon që të marrë një pozicion në stafin e Real Madrid tashmë.

Lexo edhe: 

Me vetëm 76 paraqitje në katër vjet, Hazard rezultoi transferimi më i dështuar i madrilenëve, të cilët i paguan Chelsea-t plot 100 milionë euro në vitin 2019, për të afruar belgun.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...