Futboll

Hebaj falënderon Partizanin: Vijoj në një ekip tjetër

Rubin Hebaj largohet zyrtarisht nga Partizani. Sulmuesi shkodran, i cili realizoi 4 gola me të kuqtë, ishte kthyer në Superiore në formë huazimi nga skuadra sllovene Domzale, por drejtuesit e 16-herë kampionët e Shqipërisë hoqën dorë nga blerja e kartonit të tij. Me anë të një postimi falënderues në Instagram, Hebaj shkruan se do të vijojë karrierën në një ekip tjetër, por pa dhënë detaje të tjera për të ardhmen e tij.

“Një vit i mrekullueshëm! Fitues të kampionatit kombëtar të Shqipërisë pas 26 vitesh. Një “faleminderit” e madhe shkon për Presidentin, Drejtorin, Stafin teknik dhe gjithë çunat që bënë të mundur këtë sukses për Partizanin. Gjithashtu nuk mund të harrohen pa u falënderuar “Ultras Guerrils”, një tifozëri e mrekullueshme që na ka mbështetur si në ndeshjet në shtëpi, po ashtu edhe në ndeshjet jashtë. Karriera ime do vazhdojë në një ekip tjetër, por ky vit do mbetet gjatë në mendjen dhe zemrën time. Faleminderit FK Partizani.”

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency