Futboll

Hebaj gjen golin e parë me Domzalen

Rubin Hebaj gjen golin e parë në kampionatin slloven me fanellën e Domzales, skuadër ku u transferua gjatë merkatos së verës pasi u afirmua te skuadra e parë e Vllaznisë. I aktivizuar në pjesën e dytë 19-vjecari realizoi me kokë golin e avantazhit të përkohshëm të Domzales në fushën e Krsko në ndeshjen që i përkiste javës së 7-të të kampionatit, duke e i cuar shifrat në 1-2.

Gjithsesi skuadra e talentit shkodran nuk mundi të merrte pikë në këtë transfertë, pasi pësoi tre gola të njëpasnjëshëm, duke seleksionuar humbjen e dytë në kampionat. Me 2 fitore dhe tre barazimet e arritura në 5 takimet e tjera, Domzale renditet në vendin e 6-të, në kuotën e 9 pikëve.

Hebaj ndaj Krskos regjistroi ndeshjen e tretë në Ligën e Parë të Sllovenisë, teksa më parë ka luajtur po si zëvendësues në barazimin 0-0 me Mariborin dhe në fitoren 1-3 në fushën e Ankaran Hrvatinin .

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency