Gossip

Te Bayerni nuk e duan, por supermodelja ruse “mahnitet” pas James Rodriguez (Foto)

Edhe pse Bayerni ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por Helga Lovekaty është ajo që vërtetë “marroset” pas kolumbianit.Bukuroshja ruse e ka pranuar se është fanse “e çmendur” e James, që në kohën kur ky i fundit ishte i martuar me Daniela Ospinën dhe nuk ishte i disponueshëm për aventura të tjera. Megjithatë në verën e 2017-ës, James i dha fund martesës dhe me ndihmë ne ish shokut të tij të skuadrës, Cristiano Ronaldo, ka mundur të vendosë kontaktet me modelen ruse.

Helga është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku ndan shpesh me fansat, foto mjaft “të nxehta”, por nuk dihet ende asgjë për raportin e saj aktual me James Rodriguez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency