Kupa e Italise

“Heroi” Strakosha: Kualifikim i merituar, duam vendin e katërt në Serinë A

Thomas Strakosha rezultoi “heroi” i Lazios në kualifikimin e bardhekaltërve në Kupën e Italisë, pasi eliminuan Interin në lotarinë e goditjeve të 11-metërshave. Portieri i Kombëtares Shqiptare priti 2 penallti e për rrjedhojë ishte më i kërkuari nga gazetarët në zonën miks.

Kualifikimi: Jemi të gjithë shumë të kënaqur, e dëshironim shumë këtë fitore. Do të jetë shumë bukur në gjysmëfinale me stadiumin “Olimpico” të mbushur plot e përplot. Në fushë e merituan kualifikimin. Në penalltinë e fundit mendova: më në fund mbaroi.

Zona Champions: Mund të përmirësohemi më tej dhe ta përfundojmë kampionatin mes katër ekipeve më të mira. Ne Besojmë. Lazio është në gjendje shumë të mirë. Në fillim vuajtëm për shkak të shpërqendrimit, tani e kemi marrë veten dhe thjesht duhet të vazhdojmë kështu.

Afrimi i Romulos: Do ta shohim nesër (sot) në Romë, do të na ndihmojë shumë në mbrojtje. E rëndësishme është që të japë gjithçka për skuadrën dhe ne do të bëjmë të pamundurën që të integrohet sa më shpejt të jetë e mundur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency