Kategoria Superiore

Heronjtë e operacioneve të kërkim shpëtimit, duartrokiten nga tifozët në derbi (Foto)

Një pjesë e mirë e të ardhurave nga shitja e biletave për derbin Partizani-Tirana, do të shkojnë për të dëmtuarit prej tërmetit që tronditi Shqipërinë në fund të muajit nëntor, ndërsa para fillimit të takimit pati një moment mjaft emocionues.

Kjo pasi protagonistët e operacioneve të kërkim-shpëtimit, si forcat e policisë, ato të repartit special RENEA, të FNSH-së dhe të emergjencave civile, parakaluan rreth stadiumit, duke marrë duartrokitjet e të gjithë sportdashësve.

Ky ishte momenti ndoshta i vetëm që bëri bashkë tifozë të Tiranës e partizanit, ndërsa këta të fundit shpalosën edhe një banderolë, me një mesazh mjaft prekës, ku shkruanin: Muret do të ngrihen sërish, engjëjt do të kujtohen përgjithmonë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency