Ligue 1

Hertha e Berlinit refuzon zgjatjen e huazimit, Lyoni humb autorin e golit të fitores ndaj Juves

Lucas Tousart shënoi golin e fitores në sfidën mes Lyonit dhe Juventusit më 26 shkurt, të vlefshme për fazën e 1/8-ave të Ligës së kampionëve, por mesfushori nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Garcia për sfidën e kthimit në gusht.

Kjo pasi futbollisti u ble nga gjermanët e Hertha Berlin që në janar dhe u la në huazim deri në fund të sezonit te klubi francez, por më 30 qershor do të duhet të transferohet në kryeqytetin e Gjermanisë, sipas detyrimit kontraktual.

Klubi francez bëri të gjitha përpjekjet për të mbajtur deri në fund të gushtit Lucas Tousart, por Hertha nuk pranoi, duke qenë se dëshiron at vërë në dispozicion të skuadrës për përgatitjet verore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency