Kupa e Shqiperise

Hidhet shorti i çerekfinaleve të Kupës, spikasin duelet Laçi-Partizani dhe Teuta-Kukësi!

U hodh paraditen sotme shorti i çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë që përcaktoi 4 çifte interesante dhe të bukura për t’u ndjekur. Ndeshjet do të luhen me takime teke dhe përballjet që spikasin më shumë janë ato Laçi-Partizani dhe Teuta-Kukësi. Short i lehtë në letër për kryesuesit e Kategorisë Superiore Vllazninë që do të sfidojë në Shkodër, Korabin e Kategorisë së Parë ndërkohë që një përballje disi e balancuar konsiderohet edhe ajo mes Dinamos dhe Skënderbeut.

ÇIFTET ÇEREKFINALISTE TË KUPËS SË SHQIPËRISË: 

LAÇI-PARTIZANI

VLLAZNIA-KORABI

TEUTA-KUKËSI

DINAMO-SKËNDERBEU

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency