Futboll

Isli Hidi gati të kthehet në Superiore, pret ofertën e duhur

Isli Hidi mbylli një nga sezonet më të mira në karrierë me fanellën e Olympiacos Nikosias në Qipro. Portieri shqiptar jo vetëm që ishte një titullar i padiskutueshëm, por mbajti mbi shpatulla edhe rolin e liderit. Pavarësisht paraqitjeve të tiranasit, ekipi nga Nikosia nuk ia doli të qëndronte në elitë,  gjithsesi kjo nuk i heq asgjë sezonit të mrekullueshëm në planin personal për ish-gardianin e kombëtares kuqezi.

Olimpiacos Nikosia e konsideron një element mjaft të rëndësishme, por Hidi ende nuk ka vendosur nëse do të pranojë ofertën e qipriotëve.

Rikthimi në Shqipëri është një dëshirë e portierit 37-vjeçar. Hidi është në pritje të një oferte konkrete që do t’i plotësonte kushtet për të qenë sërish pjesë e Kategorisë Superiore.

Tirana mbetet gjithnjë në zemër dhe nuk do të kishte epilog më të bukur në karrierë sesa me fanellën bardheblu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top